» Pokaż wszystko

IV NIEDZIELA  WIELKANOCNA.

Niedziela Dobrego Pasterza.

Dzisiaj: - suma o godz. 12,00.
              - druga tura wyborów samorządowych. W poczuciu odpowiedzialności
                za naszą Małą Ojczyznę powinniśmy pójść do głosowania.

W Tygodniu:

1.    W tym tygodniu msze święte  według ustalonego porządku.
W najbliższą niedzielę na mszy świętej o godzinie 12,00 zebranie rodziców dzieci komunijnych.

2.    We wtorek  23 kwietnia przypada Uroczystość św. Wojciecha, głównego Patrona Polski.
W czwartek, wspomnienie św. Marka Ewangelisty.

3.    W sobotę, 27 kwietnia przypada X rocznica kanonizacji św. Jana Pawła II oraz św. Jana XXIII. Przyzywajmy wstawiennictwa świętych Papieży.

4.    W najbliższą niedzielę po mszy świętej, wspieramy naszą ofiarą parafie Rosiny, jedną z najmniejszych parafii w naszej Archidiecezji. Kościół parafialny  cudownie ocalał ale wymaga remontu. Ksiądz proboszcz gdy druhna Marika była w potrzebie, wsparł ją pomocą.

5.    Nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w środę. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek.

6.    Parafia św. Kazimierza organizuje Pielgrzymkę do Medjugorie. Termin wyjazdu od 6 do 17 lipca. Koszt pielgrzymki 1300,00 zł. + 450 E. Informacja na tablicy ogłoszeń i na ulotkach.

Niech nas Pan prowadzi  umacnia na czas odpoczynku i obowiązków.

Police-Jasienica 21 kwiecień  2024 r.   ks. Kanonik Waldemar  Szczurowski.

Nazwa pliku
Rozmiar pliku