Parafia rzymskokatolicka

Św św. Ap. Piotra i Pawła w Policach

» Pokaż wszystko

XXIV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU.

DZISIAJ: - suma o godz. 12,00.

W TYGODNIU:

1. W tygodniu do niedzieli w kościele parafialnym nie będzie mszy świętej.

2. Dzisiaj Ojciec Mariusz Legieżyński-Oblat jest z nami w posłudze Eucharystii i Słowa Bożego. Przy tej okazji rozprowadza kalendarze na 2018 rok. Jest to wsparcie pracy Ojców Oblatów w Kraju i za granicą.

3. Młodzież, która nie może uczęszczać na katechezę w szkole swoją religię ma w parafii w sobotę o godzinie 18,00.

4. W najbliższą niedzielę tradycyjna już zbiórka ofiar na KUL i Wydział Teologiczny.
   Po mszy świętej ofiarą do puszek możemy wesprzeć naszą ofiarą Uniwersytet.

5. W sobotę 23 września w Tatyni, Dzień pożegnania lata. Zapraszamy na mszę święta o godzinie 15,00 do Tatyni.

6. W dniu 4 października br o godzinie 15,00 w naszej Przychodni odbędą się badania USG DOPPLER, przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG         Tarczycy, Nerek, Płuc. USG Stawów, USG Piersi oraz Echo Serca.
Badania są odpłatne. Cena Jednego badania to 55 zł. Szczegółowe informacje w naszej Przychodni.

Police-Jasienica 17 września  2017                        ks. kanonik Waldemar Szczurowski

Nazwa plikuXXIV Niedziela w Ciągu Roku
Rozmiar pliku