Parafia rzymskokatolicka

Św św. Ap. Piotra i Pawła w Policach

» Pokaż wszystko

XXVIII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU.

DZISIAJ: - suma o godz. 12,00 oraz modlitwa w intencji nauczycieli w Dniu
                     Nauczyciela.

- O godzinie 16,00 zapraszamy na koncert „Świdwie Sanktus”.-
                    Połączenie Śpiewu Patków znad Świdiwa ze śpiewem chórów jak i
                    organów.

W TYGODNIU:

1.     Trwamy w miesiącu modlitwy różańcowej. Odmawiajmy różaniec w naszych domach we wspólnocie rodziny. Modlitwa różańcowa o godzinie 17,30.  Zaraz po Nabożeństwie różańcowym, msza święta wieczorna.

Wtorek klasy 0-I-II-III- 17,30.
Środa klasy IV-V-VI- 17,30>
Piątek- kandydaci do sakramentu bierzmowania kl. VI-VII-VIII oraz III gimnazjum.

2.     W najbliższą wtorek 40 rocznica wyboru Kardynała Wojtyły na Papieża.
Co w nas zostało z Jego nauczania?

3.     Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych, która nie może z ważnych powodów uczestniczyć w katechezie szkolnej ma taką możliwość w parafii w każdą sobotę o godzinie 18,00.

4.     Wszystkich, którzy działali w podziemiu solidarnościowym zapraszamy do wspólnej modlitwy o godzinie 12,00 do Bazyliki św. Jana Chrzciciela w Szczecinie.

5.     Zbliża się miesiąc listopad. Czas szczególnej modlitwy za naszych zmarłych. Kartki na wypominki wyłożone są przy wyjściu z kościoła. Ofiary składane przy wypominkach przeznaczamy- o czym wcześniej mówiliśmy- na spłatę naszej posadzki. Bóg zapłać za dotychczasowe ofiary z pokorą i wdzięcznością proszę o dalsze. Termin do całkowitej spłaty mamy do końca kolędy 2019 r. Przy tej okazji Bóg zapłaci sponsorom.

Police-Jasienica  14 październik  2018 r.            ks .kanonik  Waldemar Szczurowski

Nazwa pliku XXV Niedziela Zwykła
Rozmiar pliku